XLVII Kurs Doskonalący z Radioterapii Szczecin – 14 – 16 października 2021 r Zachodniopomorskie Centrum Onkologii

Regionalno – Ośrodkowe Koło Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Techników Medycznych Radioterapii w Szczecinie oraz Zachodniopomorskie Centrum Onkologiczne zapraszają na XLVII Kurs Doskonalący z Radioterapii dla Techników Radioterapii, Techników Elektroradiologii , Elektroradiologów oraz wszystkich tych, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę z dziedziny Radioterapii.

Temat XLVII edycji kursu :

,, Vision RT precyzja  i skuteczność w Radioterapii  .’’

Kurs odbędzie się w dniach 14-16 pażdziernika 2021r.   W domu św. Józefa w Szczecinie  

 Opłata za kurs:

1) dla członków OZZTMR opłata rejestracyjna wynosi 300,00zł. Członek OZZTMR pokrywa koszty zakwaterowania i podróży.

OZZTMR ma zarezerwowane dla swoich członków noclegi w domu  św. Józefa ul. Strzałowska 26, 71-730 Szczecin od 13.10.2021, w cenie 100,00 zł za osobę/dobę w pokoju dwuosobowym (w cenę wliczone jest śniadanie).

2) dla osób niezrzeszonych w OZZTMR wynosi 550,00 zł. Cena obejmuje wykłady, warsztaty oraz certyfikat ukończenia kursu.

Zakwaterowanie oraz opłata za nocleg i dojazd we własnym zakresie. Uczestnictwo w wyjściu do Filharmonii i Uroczystej Kolacji 100,00 zł

Zgłoszenia na kurs prosimy wypełniać drukowanymi literami (nowe druki dostępne są na stronie ozztmr.pl w zakładce „Do pobrania” i wysyłać na adres pocztowy: Zarząd Krajowy OZZTMR, ul. Wyzwolenia18, Bielsko-Biała lub na adres e-mail: ozztmr.zk@gmail.com (skan dokumentu) do dnia 01.10. 2021r. Wpłaty za uczestnictwo w kursie należy kierować na konto OZZTMR podane na stronie www.ozztmr.pl do dnia 01.10.2021 r. z dopiskiem „opłata za kurs Szczecin październik 2021”.

UWAGA: liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Ze względu na trwający stan epidemii w Polsce oraz fakt, że warsztaty odbędą się na terenie szpitala – Zachodniopomorskiego Centrum Onkologii osoby biorące udział w Kursie zobowiązane są do posiadania certyfikatu szczepienia na Sars-Cov-2 lub aktualny negatywny wynik testu na Sars-Cov-2 (PCR lub antygenowy)

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Moniką Mazur nr tel :  500 834 485 oraz o zapoznanie się z informacją zawartą w regulaminie kursu dostępnym na stronie www.ozztmr.pl

PROGRAM BĘDZIE DOSTĘPNY WKRÓTCE